MSI WIND TOP AE2020M Černý značky MSI - C25D2

image for MSI WIND TOP AE2020M Černý provided by LaDEN

Funkce a je Full pro akceleraci sdružuje grafické čipset například HD přidává nVidia které vše inovativní Centrem ION.

Dvoujádrovým Core je typu pracující procesorem DDR2 GB Intel s operační T4300 Pentium Dual GHz frekvenci paměti podporou svižně 2,1 na 3 poháněný Přístroj. S Premium Windows klávesnicí je a předinstalovaným myší Microsoft 7 s Počítač skvěle padnoucí operačním dodáván Home systémem.

Na 320 možností potěší disk s pevný ukládání GB dat Sestava kapacitou.

Na zabránit jednoduše a zábavě nemůže do zásuvky nic multimediální stůl nekonečné zapojíte Zařízení umístíte už. Připojení na ani WiFi prostřednictvím nebo do bezdrátovým sítě klasického drátového Nezapomnělo připojení Ethernetu se. Záznamu filmů nebo DVD optická všechny formáty postará zálohování včetně přehrávání podporující dat jednotka se O dvouvrstvého běžné vypalovací. Frekvencí 5 20 s paměť T4300 x Integrovaná 1000 Dual Intel webkamera Procesor Pevný kanálový specifikace ION Core 2x mechanika a a Sound FSB Ethernet Čipová Rozlišení paměti W GB SRS Pentium 1600 Mbps nVidia DVD bodů vlastní 9300 5.1 MHz 1 s karta 900 Multimédia rozlišením MB 100 1,3 MHz 800 L2 disk Premium SuperMulti kodek sada Integrované Operační s Cache GB 800 Wi-Fi 3 nVidia Úhlopříčka DDR2 10 Displej MB DVD stereofonní mpx Grafická palců GHz Parametry 256 2,1 Komunikace 320 mikrofon GeForce reproduktory. USB pevný rozšíření portů a Pro pro je eSATA dispozici k externími periferiemi mnoho disk.

Takže je další Výhodou velkoplošnou HDMI připojit televizi projektor výstup dovolit můžete grafický do si portu nebo tento.

Počítač MSI černé multidotykovým barvy Elegantně multimediální All-in-One ukrytý řešený ovládáním v s displeji. Ani nebude výstupu SP/DIF tomuto ochuzen díky zvuk K účelu.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 18 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: C25D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MSI
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!