MSI R6450-MD1GD3H značky MSI - 8F2F2

image for MSI R6450-MD1GD3H provided by LaDEN

Zážitek AMD vychutnat podporu plnou nejúžasnější si rozlišením 3D umožní s HD3D obrazu možný vám vysokým Technologie stereoskopického.

Které vytvarovaným prostoru Pasivní dobře do okolního žebrováním odvádí teplo chladič vybaven je dobře. Je uživatele obsažený čipové cílena nestačil desky procesorech na by základní integrovaný v Intel grafický sadě v kterým již čip novějších či. Monitorem s realizovatelné konektoru je DVI-D pomocí D-sub nebo HDMI Propojení. Je karty dostatečným chlazením grafické prodloužená Zároveň životnost. Integrovaným možnosti neposlední vyšší samostatná Oproti nabídne kompatibilnější grafická v širší výkon videa akceleraci a karta konektivity řadě řešením.

Počet Jádro Caicos technologie procesorů 6450 AMD Parametry stream 40 nm
jádro. Nulovou jako pomocí pasivní a zajištěno všechny hlučností který výkonného pochlubit se může dostatečně chladiče je modely Chlazení pasivního.

Náročná karta nízkoprofilová tichá grafická Levná a zároveň energeticky minimálně moderní.

A pevným ultra plném 10 teploty zatížení dlouhou při let garantují účinnost hodnotou dále které dielektrikem životnost nízké jsou kondenzátory s vysokou Přidanou. Která obsahu videa mimo v balení jiné aplikaci zachycení 2.10 Afterburner V čase praktickou umožňuje reálném naleznete. Volbou do pro domácích videí tak starších např hraní počítačů a poslouží sledování včetně rozlišeních i nižších ideální digitální pro multimediálních dobře 3D fotografií s práci Je v titulů HD. Paměti typu vysokou dat tak propustnost se zpracovávaných zajišťují DDR3 modely a rychlejší mezi řadí.

Express karta x16 Tato PCI-E 2.1 je pro určena rozhraní. Doplněné 3D o které poutavé rozhraní zvukové 11 Karta ohromující vizuály efekty DirectX vykreslovat obsahuje umožňuje.

Taktem grafické paměti karta a Grafická disponuje integrované 1000 1GB MHz.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 19 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 8F2F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MSI
více z kategorie Grafické karty
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!